Jeśli poszukujesz firmy, która profesjonalnie pomoże ci dobrać wysokiej jakości produkty, to trafiłeś idealnie, a w tym artykule dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

CGLASS, powstało w 2007 roku, motywacją do stworzenia tego oddziału naszej rodzinnej firmy NORGPOL, która funkcjonowała na rynku od 1991 roku, był dynamiczny rozwój rynku oraz zdobyte przez nas na przestrzeni tych 16 lat doświadczenie, które od czasów założenia działu CGLASS jedynie się poszerza, tak samo jak nasze kompetencje. Zajmujemy się dystrybucją i handlem profesjonalnymi okuciami do szkła hartowanego. Oprócz dystrybucji i handlu, mamy również wsparcie, czy doradztwo techniczne dla naszych klientów, jeśli znajdzie się taka potrzeba.

Wszystkie produkty w naszej ofercie są wysokiej jakości, a cały asortyment znajduję się na miejscu w magazynie naszej firmy, co umożliwia klientom odebranie go na miejscu „od ręki”, lub szybką wysyłkę firmą spedycyjną nawet tego samego dnia, jeśli jest to możliwe. Oferujemy okucia do drzwi szklanych, czy do kabin prysznicowych, okucia i rotule do szkła, zamki i zawiasy do drzwi szklanych, drzwi loftowe, czy szklane (w tym przesuwne), również balustrady szklane, jak i ich mocowania punktowe, oraz balustrady balkonowe i nie tylko. Produkty, które posiadamy w naszym magazynie i w naszej ofercie umożliwią wykonanie wielu szklanych konstrukcji takich jak na przykład kabiny prysznicowe, zabudowy cało-szklane, drzwi szklane na odciągach czy cało-szklane balustrady i nie tylko.

Jak już wspominaliśmy, klient może zgłosić się do nas z prośbą o pomoc w dobraniu odpowiednich do jego potrzeb produktów. Najważniejsze dla nas jest oferowanie sprawdzonych i dopasowanych do potrzeb osoby zainteresowanej produktów, gdyż Państwa zadowolenie jest dla nas najwyższym kryterium. Właśnie z tego powodu staramy się zachować wysoką dostępność produktów, krótki czas realizacji zamówień, który nieodzownie przekłada się właśnie na to zadowolenie z wybrania CGLASS. Stawiamy na trwały rozwój naszej firmy, dlatego mogą Państwo zobaczyć nasze zaangażowanie na targach, na przykład w ostatnim roku Glasstec w Düsseldorfie, czy targi BUDMA w Poznaniu, oba w roku 2022. Nasze zaangażowanie w rozwój, wiarygodność zostały zauważone nawet przez miesięcznik Forbes, który dwa lata z rzędu (2018 oraz 2019) nagrodził naszą firmę mianem Diamenty Miesięcznika Forbes.

Dodatkowo odpowiadając na zapotrzebowanie rynku w 2020 roku zdecydowaliśmy się do naszej oferty dołożyć szkło hartowane oraz bezpieczne szkło laminowane, tym samym uruchamiając hartownię szkła korzystając z najnowszych technologii dostępnych na rynku oraz maszyn topowych producentów z całego świata. Szkło laminowane jest równie bezpieczne co szkło hartowane, gdyż po zniszczeniu zatrzymuje się na „foli” co sprawia, że nie powstają niebezpieczne i ostre kawałki. Wykorzystanie najlepszych maszyn na globie pozwala nam na przerób dziesiątek tysięcy ton szkła każdego roku. Dla naszych klientów produkujemy również specjalne szkło akustyczne oraz w powłoce hydrofobowej.

Zapraszamy na naszą stronę internetową cglass.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 15 =

Wcześniejszy wpis Jak zabezpieczyć wykopy – kotwy gruntowe
Następny wpis Drzwiczki kominkowe, kaseta czy wkład? Co wybrać?