Dzień ślubu to niezwykle ważny moment w życiu każdego człowieka. Dla kobiety ma o tyle większe znaczenie, że to właśnie w tym dniu staje się ona gwiazdą wieczoru, na którą patrzą wszyscy. Zjawiskowa kreacja właśnie z tego względu staje się pożądanym elementem, nad którym pracuje się czasami długimi tygodniami. Niezależnie jednak od wszystkiego warto skupić się przede wszystkim na własnym komforcie. Ślepe podążanie za panującymi obecnie trendami może być zgubne. Na co zwracać uwagę? 

Komfort przede wszystkim! 

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że dzień ślubu zaczyna się na ogół bardzo wcześnie rano i trwa do białego rana. Przetrwanie w doskonałym stanie dobę jest wyczynem, aczkolwiek możliwym, jeżeli tylko zadbamy o wszystkie szczegóły. Piękna suknia ślubna będzie totalnie bezwartościowa, jeżeli nie zagwarantuje nam przy okazji optymalnego poziomu komfortu. Wygoda w tak ważnym dniu jest elementarną kwestią, która rzutuje na całą resztę. Żadna z pań nie chce już na samym początku myśleć wyłącznie o tym, jak to cudownie będzie zdjąć z siebie tę cudowną suknię. Właśnie z tego względu warto stawiać na kroje, które zapewniają pełną swobodę ruchów oraz przepuszczalność powietrza, co w okresie letnim będzie miało nie lada znaczenie.

Jaki materiał wybrać? 

Tworzenie sukni od podstaw pozwala na pewnego rodzaju dowolność oraz zatroszczenie się o najdrobniejsze detale. Dla wielu kobiet problem zaczyna się tak naprawdę już na etapie wybieranie odpowiedniego materiału. Warto zatem wiedzieć, jakie gatunki są stosowane od lat, ciesząc się największym uznaniem wśród kobiet. Suknie ślubne (https://www.annakara.com/) z tiulu to niezaprzeczalnie jedna z najpowszechniejszych opcji. Tiul odznacza się charakterystyczną ażurową strukturą oraz przezroczystością. Takie cechy sprawiają, że suknia sprawia wrażenie bardzo subtelnej i leciutkiej, nawet gdy decydujemy się na wielowarstwowy model. Tiul to kwintesencja kobiecości. Poza tym, materiał doskonale układa się na ciele. Tego rodzaju materiał będzie świetnym wyborem w przypadku klasycznych fasonów, choć wiele osób uważa, że najpiękniej prezentuje się w sukniach typu Princessa. Świetną propozycją jest również satyna, która odznacza się delikatnym połyskiem. To nieco sztywniejszy materiał o bardzo dobrych właściwościach. Z jednej strony cieszy się sporą przepuszczalnością powietrza, a z drugiej chroni przed chłodem. Na satynę decydują się przede wszystkim panie, których dzień ślubu przypada na okres nieco chłodniejszy.

Wyeksponuj swoje atuty

Mnogość fasonów powoduje, że z łatwością wybierzemy suknię, która doskonale podkreśli mocne strony naszej sylwetki. Wybierając suknię warto zastanowić się właściwie nie tylko na atutach, ale również na ewentualnych mankamentach, których nie chcemy pokazywać. Zbyt szerokie biodra z łatwością można ukryć, decydując się na klasyczny fason w kształcie litery A. W tego typu sukienkach tylko góra jest dopasowana. Kobiety posiadające wydatny biust, którego nie chcą za bardzo eksponować powinny zastanowić się nad sukniami z delikatną siateczką, która w pięknym stylu zabudowuje górne partie ciała. Z kolei panie, które pragną nieco schować ramiona mogą skusić się na suknię z rękawkami, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − jeden =

Wcześniejszy wpis Czapki z wełny merino to najmodniejsze czapki zimowe
LED Następny wpis Jak się stosuje moduły ledowe?