Wybór armatury łazienkowej tylko z pozoru wydaje się prosty. W rzeczywistości poszczególne rodzaje baterii różnią się od siebie nie tylko ogólnym designem, ale i parametrami technicznymi, które mają wpływ na jakość ich pracy, trwałość, a nawet i zmniejszenie zużycia wody. W poniższym wpisie chcemy przybliżyć dwa rodzaje baterii: Grohe i Hansgrohe, które przez ekspertów oraz projektantów wnętrz są chętnie wybierane.

Grohe

Bateria wannowa Hansgrohe Logis – funkcjonalna i estetyczna

Baterie wannowe Hansgrohe Logis są jednymi z lepszych, które znajdują się na rynku. Wybierane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i inwestorów czy projektantów wnętrz. Ten model baterii posiada dobry stosunek ceny do jakości. Bateria Hansgrohe została wyposażona w ceramiczną głowicę, która jest gwarantem jej długiej i bezawaryjnej pracy. Poza tym model ten na końcu wylewki posiada specjalny perlator, który to zasysa powietrze i miesza je z wodą. W rezultacie na litr wody przypadają aż 3 litry powietrza. Woda zmieszana z powietrzem jest lżejsza, przyjemniejsza podczas kontaktu ze skórą. Przekłada się to także na duże oszczędności związane ze zużyciem wody.

Bateria Hansgrohe Logis ze względu na swoją estetykę będzie idealnie nadawała się do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych oraz wszędzie tam, gdzie po prostu ważna jest estetyka. Model ten posiada lekko uniesiony, funkcjonalny uchwyt. Słuchawka oraz wąż prysznicowy, dostępny są do dokupienia oddzielnie.

Eksperci podkreślają, że baterie Hansgrohe są także bezproblemowe podczas montażu. Nie ma też problemu, żeby kupić do nich nawet po wielu latach części zamienne.

hansgrohe

Polecane baterie Grohe Essence

Jednymi z częściej wybieranych baterii wannowych są baterie Grohe Essence. Nie ma się czemu dziwić, bo modele te posiadają bardzo dobre parametry pracy. Poza tym baterie Grohe Essence doceniane są przez dekoratorów, projektantów wnętrz. Ze względu na swój design sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, a także w stylistyce skandynawskiej czy w łazienkach loftowych.

Warto wspomnieć o tym, że baterie wannowe Grohe Essence posiadają specjalną powłokę Grohe StarLight. Dzięki niej powierzchnia jest lśniąca i nieskazitelna przez wiele lat. Poza tym nawet po wielu latach bateria ta wygląda jak nowa.

Model ten wyposażony jest w wyjątkową głowicę ceramiczną SilkMove. Głowica składa się z ceramicznych dysków, które przesuwają się względem siebie, podczas zmiany temperatury (z gorącej na zimną) bardzo precyzyjnie. Sama głowica posiada specjalne mikropory, które wypełnione są smarem. Można z niej dzięki temu korzystać bez konieczności konserwacji. Producent podkreśla, że baterie Grohe Essence pracują tak samo dobrze pierwszego dnia po uruchomieniu, jak i 20 lat później.

Reasumując – powyższe modele baterii są jak najbardziej godnymi polecenia. Posiadają dobre parametry techniczne, cechuje je ciekawa estetyka oraz bezproblemowy montaż.

Jeden komentarz do “Ranking najchętniej kupowanych baterii Grohe i Hansgrohe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − 13 =

technika grzewcza Bydgoszcz Wcześniejszy wpis Jaką hurtownie hydrauliczną dla instalatorów wybrać?
pomysł na aranżacje Następny wpis Jak ciekawie projektować wnętrza?