Majsterkowanie to pasja, która może tylko wypełniać wolny czas, ale również stać się sposobem na życie. Umiejętności naprawy podstawowych przedmiotów w domu lub samochodzie powinny się bowiem przydać każdemu. Jeśli Ty też zawsze potrafisz odnaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji podczas awarii i ciągle szukasz nowych sposobów na usprawnienie napraw, przedstawimy kilka najlepszych programów online dla majsterkowiczów.

Program online dla majsterkowiczów Usterka

Mówi się, że dobry fachowiec jest wart każdej ceny. W programie Usterka twierdzenie to poddawane jest najcięższym próbom. W każdym odcinku na miejsce wzywani są bowiem fachowcy, przed którym zostaje postawione wyzwanie i konieczność poradzenia sobie z zaplanowaną tytułową usterką. Taki przegląd specjalistów ma pokazać, który z nich wykonał swoją pracę najlepiej oraz który określił najbardziej odpowiednią cenę za swoje usługi. Humoru w tym programie dla majsterkowiczów dodaje fakt, że przebieg wszystkich napraw rejestrowany jest przez ukryte kamery. Dzięki temu widzowie mogą na własne oczy obserwować zmagania fachowców z często nie aż tak skomplikowanymi awariami. Program Usterka obejrzysz na stronie Player, gdzie dostępnych jest 18 sezonów tego kultowego programu.

Program online Mechanicy dla miłośników samochodów

Korzystając z subskrypcji Player.pl, coś dla siebie powinni znaleźć fani motoryzacji. Program online dla majsterkowiczów Mechanicy, zabiera widza w podróż, po najróżniejszych polskich warsztatach samochodowych, w poszukiwaniu rzetelnych fachowców. Stawka jest tu szczególnie wysoka, ponieważ samochody, które trafiają do warsztatów, często są dość wyjątkowe. Specjaliści z programu mają bowiem przyjemność pracować przy takich klasykach, jak Ferrari 250 Coupe, Porsche 356 czy Chevroleta Corvette C1.

Program 101 gadżetów motoryzacyjnych

Nietrudno się domyślić, że żaden majsterkowicz nie poradziłby sobie tak dobrze ze swoim zadaniem, bez pomocy narzędzi i gadżetów ze swojego warsztatu. Warto też pamiętać, że bycie na bieżąco i sprawdzanie możliwości nowych przyrządów do warsztatu może tylko pomóc w rozwoju i poprawie jakości pracy. Właśnie dlatego program online 101 gadżetów motoryzacyjnych powinien spodobać się dużej ilości domorosłych mechaników i majsterkowiczów. Jest to bowiem seria odcinków, w których prowadzący Grzegorz Duda sam testuje najnowsze gadżety i rozwiązania do samochodu, abyś Ty nie musiał już popełniać błędów.

Program ABC motoryzacji dla majsterkowiczów

Naprawy w samochodzie mogą wydawać się trudne, ale dla prawdziwego majsterkowicza jest to tylko kwestia czasu. Tym bardziej, jeśli oglądał od wcześniej program online dla majsterkowiczów ABC motoryzacji. Jest to seria odcinków, w których główną misją prowadzącego, jest budowanie świadomości odbiorcy, na temat mechaniki samochodowej. Dzięki jasnym opisom na przykład tego, czym jest turbosprężarka, do czego jest filtr oleju oraz czym jest przekładnia kierownicza, każdy zdeterminowany majsterkowicz będzie miał szansę, do tego, żeby samodzielnie zacząć wykonywać najłatwiejsze wymiany we własnym samochodzie.

Szukając więc najlepszych programów online dla majsterkowiczów, dobrze jest skupić się przede wszystkim na kultowej już Usterce. Osobom, które dużo czasu spędzają w warsztacie lub garażu, powinny się także spodobać takie programy, jak Mechanicy, 101 gadżetów motoryzacyjnych oraz ABC motoryzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × pięć =

Wcześniejszy wpis Geotechnika – usługi firmy Menard
Następny wpis Jak dbać o czystość w warsztacie samochodowym?