Wybierając drzwi tarasowe, najczęściej zwracamy uwagę na takie kryteria jak cena, funkcjonalność, komfort oraz bezpieczeństwo wdrażanych przez nas rozwiązań. Duże znaczenie mają także parametry termoizolacyjne oraz rozwiązania ekologiczne. Jak zatem wybrać system i drzwi tarasowe?

Drzwi tarasowe Deceuninck

Na rynku jest wiele rozwiązań i można znaleźć idealne do swoich potrzeb i dostępnej przestrzeni. Drzwi tarasowe optycznie ją powiększają i dostarczają dużo naturalnego światła. Stanowią też pomost między wnętrzem domu a tarasem lub tarasem z ogrodem.

Firma Deceuninck oferuje nowoczesne systemy tarasowe przesuwnye, które cieszą się wyjątkową popularnością. Drzwi tarasowe pełnią funkcje praktyczne, ale też rolę ozdoby budynku. Będą one świetnym wyborem dla poszukujących wysokiej jakości materiałów, doskonałych parametrów i nowoczesnych rozwiązań.

Duży wybór systemów drzwiowych tarasowych

Drzwi tarasowe przesuwne i podnoszono-przesuwne oferowane przez markę Deceuninck to gwarancja stylu, komfortu, wygody, wyglądu i prostej obsługi. W ofercie są zarówno ponadczasowe stylistycznie rozwiązania, jak i zgodne z najświeższymi trendami. Wśród nich są m.in. duże przeszklenia, bardzo chętnie aktualnie stosowane przez architektów.

System HST – szeroki wybór oklein i wiele opcji aranżacji

Deceuninck oferuje drzwi tarasowe HST w różnych rodzajach. Przesuwne drzwi tarasowe są coraz popularniejsze, a także pozwalają tworzyć rozmaite aranżacje wnętrz, w różnych stylach – m.in. nowoczesnym, skandynawskim, klasycznym czy rustykalnym. Każdy model drzwi na taras w ofercie marki ma szereg plusów, można dopasować odpowiedni modeli do danego budynku.

Systemy tarasowe Twinson od Deceuninck

Twinson to system tarasowy: kompozytowe deski oraz kompletny system montażowy – rozwiązanie proponowane przez markę Deceuninck, która jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości systemów profili PVC do stolarki okiennej i drzwiowej w Europie. Systemy Deceuninck są dostosowane do stylu każdego obiektu i pozwalają na niemal nieograniczone możliwości aranżacji.

Systemy drzwi tarasowych Twinson są produkowane z kompozytu drewna i wysokiej jakości PVC. To świetne rozwiązanie na funkcjonalny taras – jako weranda, obudowa balkonu czy taras na dachu. Kompozytowe deski Twinson mają doskonałe parametry i są bardzo funkcjonalne, ale też pięknie i stylowo się prezentują. Co więcej, są ekologiczne – marka stawia na rozwiązania przyjazne środowisku (drewno użyte do produkcji desek pochodzi z lasów z certyfikatem PEFC) i wydajny recykling (wszystkie elementy systemu Twinson mogą zostać poddane recyklingowi).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =

Wcześniejszy wpis SPA w zasięgu ręki – jak urządzić salon kąpielowy w swoim domu?
Następny wpis Kółka do rusztowań – małe fundamenty sukcesu