Popularne i uchodzące za najpiękniejsze perfumy potrafią sporo kosztować. Za buteleczkę pachnidła od Diora, Chanel czy Toma Forda trzeba zapłacić kilkaset złotych. Wiele osób widząc takie ceny, rezygnuje z zakupu perfum. Okazuje się jednak, że piękne i modne zapachy da się kupić w przystępnych cenach. Gdzie ich szukać. Jakie marki oferują perfumy poniżej 100 złotych?

Perfumy MEXX

MEXX to marka, która na rynku działa od lat 70. XX wieku. Podobnie jak wiele innych domów perfumeryjnych pierwsze kroki stawiała w branży odzieżowej. Dziś swoim klientom zaoferować może wiele pięknych, a co najważniejsze tanich zapachów. Panie MEXX Woman znajdą na https://tagomago.pl/collections/mexx, natomiast panowie idealnego zapachu dla siebie mogą szukać, wybierając między Ice Touch Man a Back Men. Marka swoje kompozycje proponuje w cenach poniżej 50 złotych, wiele z pachnideł można kupić już za ok. 20 złotych. Niska cena nie oznacza jednak, że perfumy MEXX pachną nieatrakcyjnie – wręcz odwrotnie, świetnie wpisują się w aktualne trendy branży perfumeryjnej.

Perfumy Jean Marc

Szeroki wybór takich perfum proponuje polska marka o francusko brzmiącej nazwie Jean Marc. Od lat hitem wśród jej zapachów jest Sweet Fame For Women oraz Long Avenue. Obydwie propozycje kierowane są do kobiet, które cenią uniwersalne i ponadczasowe zapachy. Zostały one stworzone z wysokiej jakości składników, niezwykle popularnych w branży perfumeryjnej. Tanie perfumy u Jean Marc odnajdą też panowie. Niesłabnącym zainteresowaniem od wielu sezonów cieszy się, chociażby kompozycja Copacabana oraz Rock’n City For Men.

Perfumy Lazell

Lazell to kolejna polska marka, w której można kupić ciekawe zapachy w bardzo dobrych cenach. Działająca od początku lat 2000 marka fanów znalazła na całym świecie. Lubią oni perfumy Lazell nie tylko za przystępne ceny, ale i wysoką jakość oraz ciekawe połączenie substancji zapachowych. Lazell dla swoich klientów tworzy zarówno wody perfumowane, jak i toaletowe. Jednym z bardziej znanych propozycji są Sweet For Women Spring For Women i męska kompozycja Elite P.I.N. For Men.

Perfumy Vittorio Bellucci

Nie chcąc przepłacać za perfumy, dobrze jest też zapoznać się z propozycjami Vittorio Bellucci. W portfolio tej marki dostępnych jest wiele różnorodnych zapachów, z których każdy wyróżnia się niską ceną. Marka swoje produkty dedykuje kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Co więcej, perfumy Vittorio Bellucci to idealny wybór na różnorodne okazje. W lekkie i delikatne kompozycje można „ubierać” się na co dzień, te bardziej drapieżne wybierać na wieczór. W ofercie nie brakuje też eleganckich zapachów idealnych na ślub, wesele czy inną rodzinną uroczystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + 6 =

Wcześniejszy wpis Dysk SAS – wyposażenie usprawniające pracę małych oraz dużych firm
Następny wpis Niezwykłe pomysły na biały salon – zaprojektuj idealne wnętrze