Założenie sklepu internetowego jest dziś bardzo proste. Wystarczy skorzystać z bogatej oferty platform oferujących założenie i obsługę sklepów internetowych wraz z odpowiednimi wtyczkami oraz strategiami marketingowymi. Czy każdy z nas może z łatwością skorzystać z takiej platformy?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • dlaczego warto wybrać Shopify
  • czy na Shopify można przenieść istniejący sklep internetowy

Jeśli chcemy stworzyć sklep internetowy łatwo i szybko, nie mając pojęcia o tym jak stworzyć go od podstaw, a nawet nie bardzo wiedząc jak dobrze go prowadzić, warto skorzystać z gotowych rozwiązań takich jak Shopify. Na platformie Shopify skonfigurujemy sklep internetowy zgodnie z odpowiednim pakietem i możemy niemal od razu startować z jego działalnością. Jak to dokładnie działa?

Shopify – dlaczego warto?

Shopify co to jest? To zaawansowana platforma do prowadzenia sklepów internetowych. Znajdziemy tutaj szereg interesujących i ciekawych rozwiązań. To doskonałe narzędzie dla tych z nas, którzy nie znają się na sklepach internetowych lub chcą mieć jak najmniej problemów i po prostu otworzyć sklep internetowy. Później możemy działać w ramach odpowiednich pakietów, takich jak pakiet Lite, Basic, Shopify, Advanced czy Shopify Plus.

Na swojej stronie możemy rozwijać sklep internetowy z dowolnej branży dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki odpowiednim narzędziom oraz zapleczu Shopify stworzymy sklep funkcjonalny i przyjazny dla klienta, a jednocześnie dostaniemy do ręki narzędzia, które pozwolą nam odpowiednio tym sklepem internetowy zarządzać, a także zwiększać nasze zdolności sprzedażowe.

Migracja do Shopify – czy jest to możliwe?

Jeśli prowadzisz już swój sklep internetowy na innej platformie bądź w innym systemie CMS, możesz przenieść taki sklep do Shopify i w pełni korzystać z jego bogatej oferty. Wystarczy jedynie skontaktować się z obsługą klienta, która opowie ci wszystko na temat przeniesienia sklepu do Shopify. Jeżeli nie jesteśmy zaawansowani technicznie możemy skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych firm, które oferują migrację do Shopify i ewentualną późniejszą obsługę techniczną naszego sklepu.

Jak znaleźć firmę do stworzenia nowego sklepu Shopify lub migracji sklepu do Shopify z innej platformy?

Mniej zaawansowani właściciele sklepów mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy firm, które oferują pomoc techniczną zarówno jeśli chodzi o proces migracji jak i sklep online od podstaw za pośrednictwem Shopify. Jeżeli obce są nam takie określenia jak „wybierz szablon”, „skonfiguruj domenę”, „wybór metod wysyłki” i tym podobne, pomoc ekspertów będzie dla nas wybawieniem. Dzięki nim migracja sklepu oraz jego prowadzenie nie będzie naszym zmartwieniem, a my będziemy mogli skupić się na naszych produktach i ich sprzedaży. Aby znaleźć takie firmy wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy typu: „migracja do Shopify” lub „obsługa sklepu na Shopify”. Pojawi nam się lista kilkunastu firm oferujących interesujące nas usługi. Pozostaje nam wybrać tą najbardziej odpowiednią dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 11 =

Wcześniejszy wpis Frezy do aluminium – rodzaje i zastosowanie we frezowaniu CNC
Następny wpis Jak robot przemysłowy wpływa na bezpieczeństwo produkcji?